Yatırımcı İlişkilerimiz

DKD GRUP İnşaat olarak ticari ilişkilerimizin bir defadan çok ve uzun süreli olması için, müşterilerimize ve arsa sahiplerimize gerçekçi ve dürüst bir yaklaşım sergilemekteyiz. Bu anlayışın firmamıza kazandırdığı güvenilirliği bu günden sonra daha da yukarı çıkarmayı hedeflemekteyiz. Ticari ilişkilerimizin başladığı an itibari ile ortağımız olarak nitelendirdiğimiz, müşteri ve arsa sahiplerimizle beraber olduğumuz bütün projelerimizde, kazanırken kazandırmak, planlamaya uymak ve her aşamasında çalışmalarla ilgi bilgi akışını sağlamak her zaman öncelikli görevimiz olmuştur.

Arsanız mı var?

İnşaat sektörünün gelişimi 2003 yılından buyana dik bir ivme ile yükselişe geçmiş ve standartları en üst çıtaya kadar çekmiştir. Yapı firmaları teknolojik üretimlerin yanında talebi ihtiyaca göre belirlemek için planlamalar yapmaktadır. Bölgesel gayrimenkul ihtiyacına göre proje üretimi yapmak, günümüz inşaat piyasasında yer edinmek için olmazsa olmaz bir argüman haline gelmiştir. Mimari yapı ve tasarımlar, sosyal yaşam, sosyal olanaklar, bağımsız bölümlerin tipleri, büyüklükleri, işçilik ve malzeme kullanımları projenin bulunduğu bölge ve konuma göre belirlenmektedir.

DKD GRUP İnşaat, bulunduğu bölgeye göre kolay satılabilir olan ve prim değeri yüksek projeler üretimi yapmayı, işçilik ve malzemeden kesinlikle ödün vermemeyi, yaptığı ve yaptırdığı bütün imalatlarda TSE kalitesine uygun iş çıkarmayı başarmıştır.

Marka değerini yüksek tutabilmenin en iyi yolu “Kazanırken kazandırmak” politikasıyla hareketle; referansın, bu piyasadaki en etkili reklam olduğuna inanan firmamız, müşteri ve arsa sahiplerinin tamamlanan projelerde sorunsuz ve mutlu olduğunu görmenin, mali kazançtan çok daha fazla getirisi ve prestiji olduğu bilincindedir.

Bu düşünceler doğrultusunda, DKD GRUP İnşaat olarak projelerimizi hayata geçirdiğimiz arazi sahiplerine taraf değil, ortak olma fikrini benimsedik. Şirketimiz, yatırım değeri yüksek, modern mimari ve kaliteli projelere bu günden sonrada imza atacağımız arazileri, uzman ekibimizce değerlendirip, projelendirip, koşullara uygun kat karşılığı oranlarla arsa sahiplerine sunmaya devam edecektir.

Konut mu alacaksınız?

Son dönemde inşaat sektöründe yapıların konum, gelir seviyesi ve sosyal yaşam ihtiyaçlarına göre konsept, daire büyüklüğü ve fiyat politikalarının değişiklik gösterdiğini gözlemekteyiz. Konut alıcısı projelerde ulaşım kolaylığının yanı sıra, ödeme planlarını, sosyal yaşam olanaklarını ve güvenlik kalitesini de göz önünde bulunduruyor.

DKD GRUP İnşaat olarak bizler, faaliyet bölgelerimizde ki özel arazileri değerlendirmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşteri kitlemizi genel olarak çocuk sahibi ailelerin oluşturduğunun bilincinde olmakla beraber, yapılarımızı yaşam alanı ve sosyal yaşam ünitelerinin aile yapısına uygun, sağlam, güvenli ve süreklilik sağlayacak şekilde projelendirmeyi ilke ediniyoruz.

Yapıların inşa edildiği bölgelerde konut alıcıları, avantajlı konut alımı için DKD GRUP İnşaatı tercih haline getiriyor. Günümüz standartlarında bir evde yaşamanın her ailenin hakkı olduğu inancına sahip olarak, konut alıcılarına rahat ödeme alternatifleri ve kişiye özel ödeme planları sunabilmekteyiz. Vade farksız taksitlendirme seçeneklerinin dışında, peşinatsız veya ara ödemeli ödeme planları da oluşturabilmekteyiz.

Projelerimizin kullanıcıyı tamamen memnun edecek şekilde tasarlanmış olması YATIRIM DEĞERİNİ çok yükseklere çıkarmaktadır. Genel olarak satın alınan projeler, teslim sonrası kiralama ve satış konusunda, hızlı kiralama ve daire satışı noktasında alıcısını tamamen memnun etmektedir.

DKD GRUP İnşaat, şu ana kadar yapmış olduğu projelerde, erken satın alım geçekleştiren müşterilerine minimum %30 fiyat primi sağlayarak, inşaat aşamasında konut alımının avantajlarını yaşatmıştır.

En güncel projelerimizden haberdar olmak, fiyat ve ödeme planlarımızla ilgili bilgi almak için satış departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.