HAKKIMIZDA

DKD GRUP inşaat kurulduğu günden beri ahlak kavramını benimseyen, çevreye ve insana saygı gösteren, çalışanlarına değer veren ve aile olmayı benimseyen bir firma olmuştur.

15 yılda; toplam 100.000 M² üzerinde, 20 adet projede, 800 konut üretimi tamamlayarak ismini sektörün öncü firmaları arasına yazdırmıştır.

DKD GRUP gerçekleştirdiği projelerde yaşam standartlarını en üst düzeye çıkaracak, tecrübe ve teknolojiyi kullanarak, sağlam ve kaliteli yapılar inşa etmiş ve müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Firma proje üretimi konusunda toplumun aile yapısı, ortak ahlak kuralları ve sosyal yaşam standartlarını ön planda tutarak, faaliyet gösterdiği bölgelerde farklılık oluşturmayı ve ilk tercih olabilmeyi başarmıştır.

Müşteri ve arsa sahipleri memnuniyeti bizler için birinci sırada önem arz etmektedir. Planlama süreçlerine daha fazla zaman ayırmanın gereklilik olduğu inancıyla, kaliteli, uygulanabilir ve süreklilik sağlayacak projeler üretmek ve yerine getirilebilecek taahhütler vermek firmanın en hassas olduğu konu olarak ön plana çıkmaktadır.

İnşaat sektöründe ki gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan DKD GRUP İnşaat, günümüz şartlarında alıcı kitlesini belirleyerek, bu çizgi üzerinde proje üretimini devam ettirmektedir. Alınan araziler ve yapılan planlamalar doğrultusunda, gün itibariyle çok daha büyük projelere imza atmaya hazırlanmaktadır.

PROJELERİMİZ

Planlanan projelerimizde sizlere gelişen teknolojik imkanlarla daha iyi yaşam alanları sunuyoruz.

Devam eden prestijli projelerimiz ile sizlere en uygun yaşam alanlarını inşa ediyoruz.

Tamamlanan projelerimiz gerekli tüm alt yapı ve donanımlarıyla sizlere sunulmaktadır.